گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین آموزش های اندرویدی :
tabligh
توجه :

100% امتیاز
۱۰ / دی / ۱۳۹۵
بازدید : 12559
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده :
موضوعات : آموزش های ویژه

انتقال مستقیم فایل ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر با یک مرورگر

در بازار اشباع نرم افزار ها و برنامه های به اشتراک گذاری فایل ها در فضای ابری روش های سنتی و قدیمی تبادل فایل کم کم در حال فراموش شدن هستند. کاربر به سادگی فایل خود را در سرور آپلود می کند و لینک آن را با سایرین به اشتراک می گذارد. کاربران هم بدون نگرانی و در هر زمان و هر جایی که باشند با اتصال به اینترنت فایل ها را دانلود نمایند. اگر چه این روش از هر جهت بهتر از متد های قدیمی است اما کاربران هنوز هم علاقه خاصی به روش P2P یا انتقال فایل ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر دارند. سرویسی که در ادامه معرفی میکنیم ابزاری ساده و کاربردی برای انتقال ساده فایل ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر از طریق مرورگر می باشد.

ارسال و دریافت مستقیم فایل ها میان دو کامپیوتر از طریق مرورگر

Transfer Files Between Two Desktops From Web Browser

آموزش کار با سرویس Take A File

این سرویس رایگان امکان ارسال فایل ها را از طریق وب سرور فراهم می سازد. تنها کاری که باید در Take A File انجام دهید کشیدن و رها کردن فایل هایتان است. روی گزینه Drag and drop a file to start کلیک کنید و فایل هایتان را برای انتقال انتخاب نمایید.

در صورتی که می خواهید بیش از یک فایل را همزمان وارد کنید کلید Ctrl را همزمان فشار دهید و رها نکنید.

وقتی که فایل ها آپلود شدند مثل سرویس ذخیره ابری یک لینک ساخته می شود که باید آن را با هرکسی که می خواهید تبادل فایل انجام دهید به اشتراک بگذارید؛ با این تفاوت که در این روش هیچ سرور حد واسطی وجود ندارد و همه چیز مستقیما میان کامپیوتر ها منتقل می شود.

وقتی که گیرنده لینک را در یک مرورگر باز کند به صورت خودکار انتقال فایل ها آغاز می شود. میزان پیشرفت انتقال فایل ها هم از همان مروگر قابل مشاهده است.

مرورگر در تمام اوقات انتقال باید باز باشد تا تبادل آغاز و کاملا تکمیل شود.

در این سرویس علاوه بر این که سرور حدواسط حذف شده است تبادل فایل ها هم محدودیت حجمی ندارند. آپلود و دانلود بدون دردسر فایل های بزرگ با قابلیت توقف و ادامه فرآیند آپلود در این سرویس هم امکام پذیر است. فقط بسته به سایز فایل ها ممکن است این روند به طول انجامد.

سرویس مشابه

سرویس بسیار خوبی دیگری که دقیقا از روش سرویس فوق استفاده میکند و دارای امکانات مشابه میباشد سرویس بسیار خوب FilePizza است که میتوانید در صورتی که در هنگام کار با Takeafile با مشکل مواجه شدید از آن استفاده کنید

برای باز شدن سایت ها روی رنگ های قرمز کلیک کنید.


کانال تلگرام ما رااز اینجا دنبال کنید ♥
ads
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

کانال تلگرام
مطالب پیشنهادی
پیوندهای داغ
پیوندهای ویژه
محبوب ترین ها
Most popular